Blog

O Firmie

Biuro Rachunkowe „EUROBILANS” Aneta Kneisel rozpoczęło swoją działalność w październiku 2005 r. Od początku istnienia firma stawiała na profesjonalizm. Rzetelna obsługa i pomoc w trudnych sprawach pozwoliła zdobyć zaufanie i zadowolenie klientów.

Przez okres 12 lat firma zbudowała solidne fundamenty firmy godnej zaufania. Bogate doświadczenie kadry poparte gruntownym wykształceniem oraz zdobyte kwalifikacje zawodowe potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministra Finansów nr 12589/05 pozwalają rzetelnie wykonywać swoje obowiązki.

W naszym biurze mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem oraz likwidacją każdej firmy.

Nasza oferta adresowana jest do osób, które pragną skoncentrować się na rozwoju firmy i nie chcą tracić czasu na szereg formalności oraz błądzić w gąszczu przepisów podatkowych.
Stosowane w naszej firmie nowoczesne technologie informatyczne pozwalają zaoszczędzić cenny czas naszych Klientów Posiadamy licencje na wszystkie programy wykorzystywane do naszej pracy, a sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę.

Wszystkie dane są archiwizowane na nośnikach elektronicznych i odpowiednio zabezpieczane.

Biuro Rachunkowe

Eurobilans

Naszym nadrzędnym celem jest ciągłe doskonalenie i inwestowanie w ludzi, na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje oraz śledzimy wszelkie zmiany w przepisach podatkowych. Nasze Biuro Rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą i bierze pełną odpowiedzialność za świadczone przez siebie usługi. Świadczymy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.